gototopgototop
Киевский академический театр Драмы и комедии на левом берегу Днепра

Лондон

ЛОНДОН

Моновистава

Прем`єра на сцені нашого театру — 22 червня 2019 року.  

Режисер Павло Ар`є

Автор Максим Досько

Актор Ярослав Федорчук

Мова: українська. Переклад Олена Концевич

Тривалість вистави 60 хв. без антракту

 

Звукорежисер Стас Ломаківський

Художник зі світла Тетяна Кислицька

Помічниця режисера Вікторія Набедрик

Вікове обмеження: 16 +

Увага! У виставі використовується ненормативна лексика. 

 

Тема еміграції болюча для нас. Чи не кожен українець, що має руки та мізки, хоча б раз замислювався поїхати з країни і віднайти своє щастя, хай навіть за океаном. Ми живемо у постсовковому просторі, ми прагнемо чогось нового, але чи готові ми до цього по справжньому? Це вистава про білоруського сантехніка Гєну, що потрапляє в Лондон, де серед слайдів туристичного путівника розуміє головні для себе речі. Цікаво, чим закінчиться його подорож? 

Про режисера

Павло Ар`є, відомий український драматург — наразі шеф-драматург нашого театру — має у своєму доробку й вдалий режисерський досвід. Один з них — вистава «Лондон».

Павло став відомим після написання п'єси «На початку і наприкінці часів»(2013) та поставлених за нею успішних вистав, що стали знаковими для сучасного українського театру. Зокрема, це вистава "Сталкери", а також "Слава героям" (режисер Стас Жирков). П'єси Ар'є перекладені словенською, чеською, німецькою, англійською, польською, французькою мовами.

Серед численних нагород та відзнак Павла — перемога у конкрусі "Коронація слова" у 2011 році в номінації «П`єси» та перемога у конкурсі на участь у міжнародній програмі співпраці British Council Ukraine та театру Royal Court (Лондон) з українськими драматургами.

Про автора

Тексти білоруського драматурга Максима Доська, що важко вписуються у класичні драматургічні канони, стали відомі у 2014 році, коли автор отримав Гран-прі на VII Міжнародному конкурсі сучасної драматургії «Вільний театр» за п’єси «Радіо Культура», «І співчуття умить відкрило їй», «Титан». П`єса «Лондон» у тому ж році потрапила в шорт-ліст Фестивалю «Любімовка». Творчість Доська – це світла сторона нової драми. Його герої – будівельники та інженери — люди безмежної внутрішньої чистоти, тонкої організації і порядності. Злу, брутальності і бруду, що притаманні новій драмі, Досько протиставляє чарівну простоту людського життя, яка існує поза межами стандартів добробуту і успішності.

 

 London 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

button 

Клуб любителей нашего театра
м. Київ,
пр. Броварський, 25
(м. Лівобережна)
Адміністратор: +38 (044) 517-41-04

Каса:
Працює щоденно
з 10:30 до 19:30
(перерва з 15 до 16)
+38 (044) 517-89-80
E-mail: [email protected]

Режим роботи театру:
Адміністрація: Вт. - Сб. з 11:00 до 19:00
Початок вистав:
дитячі - 12:00
денні - 15:00
вечірні - 19:00

Ми у

Пошук по сайту