gototopgototop
Киевский академический театр Драмы и комедии на левом берегу Днепра

Гарантія 2 роки

ГАРАНТІЯ 2 РОКИ

Квест

Вистава на дві дії

Режисерка Тамара Трунова

Авторка Сіркку Пелтола, п`єса "Людяна людина"

Тривалість 2 год. 20 хв.

Вікове обмеження: 16+

Мова: українська

Актори: Анатолій Ященко, Лев Сомов, Акмал Гурєзов, Андрій Ісаєнко, Леся Самаєва, Ірина Мак, Світлана Штанько, Оксана Жданова, Марія Заниборщ, Дмитро Олійник, Ірина Ткаченко, Оксана Черкашина, Катерина Качан, Костянтин Костишин, Анастасія Пустовіт, Євген Авдєєнко.

Знайомтесь, Райне Куккіа – наш працівник відділу кадрів. Колишній! Ви його добре знаєте! Він дивакуватий, він далекий від реалій сучасного світу. Райне втратив роботу і це змінило його життя, бо як тепер існувати в "світі прогресу та ефективності"? Залишається одне: терміново "апгрейдити" своє життя! Ми живемо в епоху науково-технічної революції: щотижня оновлюються гаджети, від зморшок позбавляють за одну процедуру, від кількісті лайків соцмережах залежить твоє майбутнє. Ми відвідуємо найкрутіші тренінги з саморозвитку, проте не взмозі прибити полицю чи доглянути рослину. Ми годинами сидимо в інтернеті, але не знаходимо часу відвідати найрідніших людей. Гугл знає більше за нас, проте ми невпинно намагаємось з ним конкурувати, отримуючи знання, які зовсім не стосуються людини. Людина перестала бути людиною. Спробуємо знайти когось справжнього? 

Тамара Трунова, режисерка вистави: «Те, що зараз відбувається в світі, спрямовано на знищення емоційної матерії. Тільки з бездушною людиною можна зробити все, що завгодно».

Художник-постановник Юрій Ларіонов

Художниця з костюмів Христина Корабельнікова

Помічниця режисерки Лаура Вілцане

 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

button 

Клуб любителей нашего театра
м. Київ,
пр. Броварський, 25
(м. Лівобережна)
Адміністратор: +38 (044) 517-41-04

Каса:
Працює щоденно
з 10:30 до 19:30
(перерва з 15 до 16)
+38 (044) 517-89-80
E-mail: [email protected]

Режим роботи театру:
Адміністрація: Вт. - Сб. з 11:00 до 19:00
Початок вистав:
дитячі - 12:00
денні - 15:00
вечірні - 19:00

Ми у

Пошук по сайту