gototopgototop
Киевский академический театр Драмы и комедии на левом берегу Днепра

Травневі гастролі

Від сьогодні й до 27-го травня в Херсоні та Миколаєві триватиме ХХ Міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії». Цьогоріч гостями фестивалю стануть 57-м театрів із 11-ти країн, із яких 45-ть гратимуть вистави саме у Херсоні.

Так, лівобережці 24 травня на сцені Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша представлять «ЖИТТЯ ПОПЕРЕДУ» за романом Еміля Ажара. Нагадаємо, вистава вже здобула премію «Київська пектораль-2018» у номінаціях: «Краща драматична вистава», «Краща режисерська робота» – Дмитро Богомазов, «Краща чоловіча роль» – Лев Сомов (за роль Мадам Рози).

Бажаємо артистам, всім учасникам вистави натхнення та успіху, а глядачам гарних вражень!

мельпомена2м

 

20 травня відзначаємо суто театральний ювілей!

18 травня – Міжнародний День Музеїв! У Театрі драми і комедії є власний музей! Всі охочі можуть ознайомитися із його постійною експозицією, піднімаючись сходами на бельетаж. Тут можна побачити світлини, афіші, відгуки преси про важливі події життя театру, для якого саме цей театральний сезон – ювілейний – 40-й!

Так, вже 20 травня у 100-й раз зіграємо для вас, шановні глядачі, сучасну комедію «Звонок из прошлого» за п’єсою Анатолія Крима – режисер Володимир Цивінський, керівник постановки – Едуард Митницький.

«Звонок из прошлого» – вистава про один телефонний дзвінок, який змінює життя головної героїні назавжди. У виставі задіяні заслужені артисти України Леся Самаєва та Андрій Мостренко, актори Наталія Циганенко та Сергій Петько!

Щиро вітаємо всіх – особливо тих, хто створив цю виставу – з ювілеєм!

звонок из прошлого

 

Шановні глядачі!

З технічних проблем міський телефон каси театру тимчасово не працює. З питань бронювання та придбання квитків дзвоніть за мобільним телефоном каси театру 063 – 395-8551

Адміністрація театру

 
Еще статьи...
Страница 9 из 24

button 

Клуб любителей нашего театра
м. Київ,
пр. Броварський, 25
(м. Лівобережна)
Адміністратор: +38 (044) 517-41-04

Каса:
Працює щоденно
з 10:30 до 19:30
(перерва з 15 до 16)
+38 (044) 517-89-80
E-mail: [email protected]

Режим роботи театру:
Адміністрація: Вт. - Сб. з 11:00 до 19:00
Початок вистав:
дитячі - 12:00
денні - 15:00
вечірні - 19:00

Ми у

Партнери

concert.ua :: Билеты

teatre.com.ua :: современный театр в Украине
 
logo pam
 
logo kontramarka.ua

logo rusanovka
Ви наш глядач. Ваш вік:
 

Останні коментарі

RSS

Пошук по сайту