gototopgototop
Киевский академический театр Драмы и комедии на левом берегу Днепра

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ від 18.10.2018 року

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД В ТВЗК «КИЇВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ДРАМИ І КОМЕДІЇ НА ЛІВОМУ БЕРЕЗІ ДНІПРА»

За результатами проведеного конкурсу на заміщення вакантних посад в театрально-видовищному закладі культури «Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра» на підставі рішення конкурсної комісії від 18.10.2018 року було обрано переможців на посади:
завідувача художньо - постановчої частини – Пустовіт О.О.
артиста драми вищої категорії – Жданову О.В., Волчкову Ю.В.
артиста драми ІІ-ї категорії – Тіхомірова М.І., Яценко Л.А.
артиста допоміжного складу – Антропову Т.М., Гоцуляка О.А.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

 

18 жовтня 50-те граємо «Карнавал плоті»!

Мабуть, більшість знають сюжет цієї п’єси у версії кінорежисерів Вернера Херцога (1979), Яноша Саса (1994) та Нурана Каліса (2013). Можливо, хтось слухав із однойменною назвою оперу Альбана Берга. Вистава-концерт «Карнавал плоті» – так само за п’єсою «Войцек» німецького класика першої половини ХІХ століття Георга Бюхнера у постановці заслуженого діяча мистецтв України, лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка Дмитра Богомазова.

Прем’єра «Карнавалу плоті» відбулася восени 2012 року. Особливість вистави – звучання музики наживо. Авторами та виконавцями є заслужений артист України Андрій Самінін (гітара, бас-гітара), Михайло Кукуюк (гітара, вокал), Олександр Кохановський (клавішні), Іван Завгородній (гітара, флейта, вокал), Тимур Бурлака (ударні, бас-гітара), Віталій Салій, Олександр Бегма (бас-гітара, вокал). У березні 2013 року саме в номінації «Краще музичне рішення» виставу було відзначено театральною премією «Київська пектораль-2012».

Але й нині зміст п’єси «Войцек» Георга Бюхнера залишається актуальним. За словами сучасного американського режисера, сценографа та драматурга Роберта Уілсона, цей твір – «дуже сучасна політична драма, яка розповідає про те, як знищуються всі людські цінності, коли суспільство штовхає індивідуума за межу можливості виживання...».

Вітаємо з ювілеєм весь творчий колектив, працівників усіх служб і технічних цехів, хто бере участь у підготовці й проведенні вистави!

карнавал

 

Із Днем захисника України!

Щиро вітаємо зі святом героїзму, самовідданості та честі тих, хто віддає власні знання, силу, мужність і професіоналізм, захищаючи незалежність і територіальну цілісність України, та щоразу ризикує власним життям.
Засвідчуємо глибоку пошану всім, хто нині є захисниками України.
Надсилаємо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам і матерям солдатів!

Мирного неба всім нам!

захистник сайт

 
Еще статьи...
Страница 9 из 30

button 

Клуб любителей нашего театра
м. Київ,
пр. Броварський, 25
(м. Лівобережна)
Адміністратор: +38 (044) 517-41-04

Каса:
Працює щоденно
з 10:30 до 19:30
(перерва з 15 до 16)
+38 (044) 517-89-80
E-mail: [email protected]

Режим роботи театру:
Адміністрація: Вт. - Сб. з 11:00 до 19:00
Початок вистав:
дитячі - 12:00
денні - 15:00
вечірні - 19:00

Ми у

Партнери

concert.ua :: Билеты

teatre.com.ua :: современный театр в Украине
 
logo pam
 
logo kontramarka.ua

logo rusanovka
Ви наш глядач. Ваш вік:
 

Пошук по сайту