gototopgototop
Киевский академический театр Драмы и комедии на левом берегу Днепра

#FreeSentsov

Підхоплюючи хвилю акції «SOS» на підтримку кінорежисера Олега Сенцова та всіх політичних в’язнів у Російській Федерації, приєднуємось та підтримуємо.
Театр драми і комедії на лівому березі Дніпра

сос сенцов сайт

 

9 червня ювілей відзначає видатний актор, народний артист України Анатолій Федорович Ященко!

За бажанням Майстра, у власний ювілейний – 60-й – День народження, Анатолій Федорович гратиме Лікаря у виставі «Веревка» за однойменною п’єсою сучасного драматурга Міхаїла Хейфеця у постановці заслуженого діяча мистецтв України Олексія Івановича Лісовця.

Автор, говорячи про власний твір, зізнався, що п’єсу легше прочитати, ніж коротко пояснити як і про що вона написана. У цій трагікомедії з життєрадісним фіналом драматург тонко виписав складну партитуру смислів, які сприймаються легко.

Анатолій Федорович поділився власними думками щодо вистави «Веревка»: «Неможливо пізнати всі тонкощі психології людини, навіть, враховуючи постійні спроби вчених… Чому людина вчинила саме так, а не інакше?.. Чому зробила саме такий вибір? Складно дати точні відповіді на ці питання… Вистава «Веревка» – не медичне дослідження, але дозволяє замислитись і ще раз проаналізувати власне життя…».

Разом із Анатолієм Федоровичем виставу «Веревка» гратимуть заслужені артисти України Олеся Жураківська, Сергій Кияшко, артисти Михайло Досенко, Андрій Ісаєнко, Михайло Кукуюк та Олександр Піскунов.

веревка юбилей

 

Безкоштовне відвідування вистав у червні!

Згідно з наказом Міністерства культури №43 від 30.01.13 р. «Про реалізацію права соціально незахищених верств населення на відвідування підприємств, установ, та організацій, що належать до сфери управління Міністерства культури України, на пільгових умовах» адміністрація театру драми і комедії на лівому березі Дніпра визначило окремі вистави червня для безкоштовного відвідування наступними категоріями глядачів:
- Інваліди I і II групи
- Студенти ВУЗІВ
- Військовослужбовці строкової служби
- Пенсіонери
- Ветерани ВВВ
- Учасники бойових дій
- Вимушені переселенці

Перелік вистав:
8 червня – ЛЮБОВЬ…НА ОЩУПЬ…

13 червня – КАРНАВАЛ ПЛОТИ
14 червня – АННА КАРЕНИНА

Право безкоштовного відвідування вистав надається за наявності вільних місць, за пред’явленням документів, які свідчать про належність до визнаних категорій. За попереднім записом.

Довідки за тел.: 517-41-04

 
Еще статьи...
Страница 8 из 24

button 

Клуб любителей нашего театра
м. Київ,
пр. Броварський, 25
(м. Лівобережна)
Адміністратор: +38 (044) 517-41-04

Каса:
Працює щоденно
з 10:30 до 19:30
(перерва з 15 до 16)
+38 (044) 517-89-80
E-mail: [email protected]

Режим роботи театру:
Адміністрація: Вт. - Сб. з 11:00 до 19:00
Початок вистав:
дитячі - 12:00
денні - 15:00
вечірні - 19:00

Ми у

Партнери

concert.ua :: Билеты

teatre.com.ua :: современный театр в Украине
 
logo pam
 
logo kontramarka.ua

logo rusanovka
Ви наш глядач. Ваш вік:
 

Останні коментарі

RSS

Пошук по сайту