gototopgototop
Киевский академический театр Драмы и комедии на левом берегу Днепра

Вітаємо артистку Тетяну Комарову з ювілеєм!

комарова сайт

Cьогодні, 29 листопада, власний день народження святкує актриса Тетяна Комарова!
Вже понад 25 років триває її сценічний роман із Театром драми і комедії на лівому березі Дніпра, де вона виконала майже 30 ролей. Нині Тетяна Комарова грає – у першій прем’єрі 41-го театрального сезону – у виставі «Гульвіса» за п’єсою «Le Libertin» відомого французького драматурга Еріка-Емманюеля Шмітта у постановці Ігоря Грінберга (переклад Лариси Хоролець).
А ще, шановні глядачі, Ви можете бачити її у виставах «Море... Ніч... Свічки...» за п’єсою Йосефа Бар-Йосефа «Це велике море», «Три сестри» за п’єсою Антона Чехова, «Повернення блудного батька» за п’єсою Іллі Ноябрьова, «Опискин. Фома!» за повістю Федора Достоєвського «Село Степанчикове та його мешканці», «Радість сердечна, або Кепка з карасями» за оповіданнями Юрія Коваля та «Вірна дружина» за п’єсою Сомерсета Моема.
Щиро бажаємо Вам, Тетяно, міцного здоров’я, творчого натхнення для нових звершень на сцені й здійснення власних мрій у житті! Многая літа!

Ваш театр

 

 

З прем'єрою ГУЛЬВІСА!

Вітаємо творчий колектив вистави ГУЛЬВІСА з успішною прем'єрою!

Бажаємо комедії за п'єсою «Le Libertin» відомого французького драматурга Еріка-Емманюеля Шмітта тривалого сценічного життя, а шанувальникам театрального мистецтва нових приємних зустрічей у Театрі драми і комедії.

витаемо

 

85-і роковини Голодомору в Україні

У четверту суботу листопада щороку Україна та весь світ вшановують пам’ять всіх загиблих у роки Голодомору в Україні – геноциду українців.

24 листопада о 16:00 відбудеться спільна хвилина мовчання на вшанування пам’яті безвинних жертв Голодомору та загальнонаціонально-міжнародна акція «Запали свічку пам’яті».

ПЕРЕГЛЯДАЄМО ЗНОВУ І ЗНОВУ СТОРІНКИ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ, ВШАНОВУЄМО ПАМ’ЯТЬ ВСІХ ЗАГИБЛИХ, ПИШАЄМОСЯ МУЖНІСТЮ ТА СИЛОЮ ДУХУ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ.

голодомор 2018 сайт

 
Еще статьи...
Страница 7 из 30

button 

Клуб любителей нашего театра
м. Київ,
пр. Броварський, 25
(м. Лівобережна)
Адміністратор: +38 (044) 517-41-04

Каса:
Працює щоденно
з 10:30 до 19:30
(перерва з 15 до 16)
+38 (044) 517-89-80
E-mail: [email protected]

Режим роботи театру:
Адміністрація: Вт. - Сб. з 11:00 до 19:00
Початок вистав:
дитячі - 12:00
денні - 15:00
вечірні - 19:00

Ми у

Партнери

concert.ua :: Билеты

teatre.com.ua :: современный театр в Украине
 
logo pam
 
logo kontramarka.ua

logo rusanovka
Ви наш глядач. Ваш вік:
 

Пошук по сайту