gototopgototop
Киевский академический театр Драмы и комедии на левом берегу Днепра

Вітаємо з Днем Народження Друга Театру!

Поважним Другом Театру драми і комедії є меценат, людина безмежної енергії та дивовижних ідей – Костянтин Кожемяка.

Нехай доля дарує Вам щиру прихильність, примножуючи радість життя, вірних друзів та надійних партнерів у Вашій справі! Завжди раді бачити Вас на виставах Театру драми і комедії на лівому березі Дніпра!
Многая літа!

07м

 

14 червня святкуємо суто театральний ювілей!

14 червня відбудеться 150-й показ «хроніки пристрасті та гріха». Саме так режисер Едуард Митницький визначив жанр власної постановки за однойменним романом Льва Толстого «Анна Кареніна». Вистава «живе» на сцені Театру драми і комедії вже 18 років!

Едуард Митницький зізнався: «…Єдине, що суттєво в житті – любов! Але найскладніше – акумуляція чуттєвого світу в побуті. Ця вічна тема домінує в романі «Анна Кареніна». Особливо такі психологічні, я б сказав психіатричні, нюанси як анатомія душі, чуттєво-сексуальна кардіограма, унікальний смак».

Виставу гратимуть засл. артистка України Тетяна Круліковська, нар. артист України Олександр Ганноченко, засл. артист України Андрій Мостренко, засл. артист Росії Петро Миронов, засл. артист України Андрій Самінін, засл. артистка України Світлана Орліченко, нар. артистка України Неоніла Білецька, засл. артистка України Світлана Золотько, засл. артистка України Тамара Кібальнікова, артисти Олена Завгородня, Тетяна Комарова та Володимир Канівець.

Щиро вітаємо всіх – особливо тих, хто створив цю виставу – з ювілеєм!

АННА КАРЕНИНА обр м

 

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

9 червня ювілей відзначає видатний актор, народний артист України Анатолій Федорович Ященко!

Чи знаєте Ви, шановні глядачі, що Анатолій Федорович служить в театрі вже майже 40 років та зіграв понад 70 ролей! Анатолій Федорович працював та став одним із засновників Запорізького театру юного глядача, а від 1995 року і до сьогодні – в Театрі драми і комедії на лівому березі Дніпра.

Безумовно, життя Анатолія Федоровича в акторській професії – блискучі сторінки, які охоплюють більшу половину історії Театру драми і комедії! Так, Анатолія Федоровича можна побачити у багатьох виставах діючого репертуару театру! Його герої викликають щире захоплення глядачів у виставах за творами Федора Достоєвського, Жана Кокто, Мольєра, Олександра Островського, Дьордя Таборі, Льва Толстого, Оскара Уайльда, Антона Чехова…

У ювілейний – 60-й – День народження, Анатолій Федорович гратиме Лікаря у виставі «Веревка» за однойменною п’єсою Міхаїла Хейфеця у постановці заслуженого діяча мистецтв України Олексія Лісовця. Також під його «орудою» у кінці червня вийде прем’єра «Розлучник» за мотивами однойменної п’єси румунського драматурга Іона Сапдару, де Анатолій Федорович зіграє головну роль.

Для лівобережців визначний митець – Анатолій Федорович – надійний Партнер, вірний Друг і Вчитель як у професії та і в житті! Театр драми і комедії щиро вітає Анатолія Федоровича з Днем народження та бажає міцного здоров’я та творчого натхнення на довгі роки!

ященко юбилей

 
Еще статьи...
Страница 5 из 22

button 

Клуб любителей нашего театра
м. Київ,
пр. Броварський, 25
(м. Лівобережна)
Адміністратор: +38 (044) 517-41-04

Каса:
Працює щоденно
з 10:30 до 19:30
(перерва з 15 до 16)
+38 (044) 517-89-80
E-mail: [email protected]

Режим роботи театру:
Адміністрація: Вт. - Сб. з 11:00 до 19:00
Початок вистав:
дитячі - 12:00
денні - 15:00
вечірні - 19:00

Ми у

Партнери

concert.ua :: Билеты

teatre.com.ua :: современный театр в Украине
 
logo pam
 
logo kontramarka.ua

logo rusanovka
Ви наш глядач. Ваш вік:
 

Останні коментарі

RSS

Пошук по сайту