gototopgototop
Киевский академический театр Драмы и комедии на левом берегу Днепра

ЗАПРОШУЄМО НА ПРЕМ’ЄРУ!

22 та 23 грудня о 15.00 у Малій залі Київського академічного театру драми і комедії на лівому березі Дніпра відбудеться прем’єра вистави «Брехня» за п’єсою Володимира Винниченка у постановці Анни Козирицької.

Володимир Винниченко – український письменник, політик, художник. Найвідомішими є його драми «Великий молох», «Гріх», «Закон», «Панна Мара», «Чорна Пантера і Білий Ведмідь» та інші. Вони мали успіх у країнах Західної Європи, а у 1920-х та на межі 1980-х – 1990-х років – в Україні. «Брехня» вперше була опублікована у 1910-му році, поставлена в Києві у 1911-му. Одним із перших виконавців ролі Тося був Лесь Курбас.

«Брехня» у постановці Анни Козирицької – відверта історія однієї сповіді... Саме так режисер визначила жанр вистави. Але ця історія – не про зраду, не про життєвий капкан, в який потрапила головна героїня, а про найгіршу брехню – про брехню самому собі...

У виставі «Брехня» поєднались кілька поколінь артистів: Костянтин Костишин, Катерина Савенкова, Володимир Мовчан, Анастасія Логвін, Лілія Яценко, Андрій Соболєв, заслужений артист України Сергій Кияшко, Галина Корнєєва.

Над виставою працювала команда в складі: режисер-постановник – Анна Козирицька, художник-постановник – Анна Соболєва, музичне рішення – заслужений діяч мистецтв України Олександр Курій, художник зі світла – Тетяна Кислицька. Театр виражає особливу подяку за допомогу в створенні вистави художнику Ельвірі Бєліці; завідувачу відділу соціальної реабілітації Київського міського Центру соціальної, професійної та трудової реабілітації iнвалiдiв Олесі Перепеченко; перекладачу жестової мови Наталiї Дмитрук.

Чекатимемо Вас на прем’єрі!

брехня сайт

 

Щиро вітаємо Вас зі світлим святом зимової казки - зі святим Миколаєм!

Бажаємо Вам родинного тепла та затишку, надії, віри у себе та у людей, спокою та радості, здійснення найзаповітніших мрій!
Зі святом!

св миколай

 

18 грудня – 400-та вистава «Глядачі на спектакль не допускаються!»

Вперше за 40 років життя Театру драми і комедії на лівому березі Дніпра гратиметься 400-та вистава!

Безумовно, «Глядачі на спектакль не допускаються!» – легендарна вистава. Прем’єра відбулася навесні 2001 року. В одній із найперших рецензій читаємо: «Вистава у виставі виявилася однаково близькою та зрозумілою як професійному глядачеві, так і “простим” театралам... Одинокий нічого не спрощує, як прийнято в комедіях, але нічого й не ускладнює. Не заграє з публікою. Разом із акторами та глядачами він купається в карнавалі театральних образів, масок й амплуа» (Ольга Стельмашевська, «Є комедія!», газета «Киевские ведомости», 30.05.2001). І відтоді ця вистава завжди супроводжується аншлагами та з щирим захопленням сприймається всіма глядачами!

Комедія «Глядачі на спектакль не допускаються!» – за п’єсою «Театр» Майкла Фрейна у сценічній редакції та постановці народного артиста України Юрія Одинокого – про театр за його лаштунками без прикрас. Ця вистава отримала премію «Київська Пектораль-2001» у номінаціях «Краща драматична вистава» та «Краща жіноча роль». Останню отримала народна артистка України Неоніла Белецька за ролі Міс Клакет та Дотті Отлі.

П’єса «Театр» (чи «Шум за сценою», «Божевільні підмостки», «Не шуміти!») написана в 1982 році та є найвідомішою серед творів сучасного англійського драматурга Майкла Фрейна. Сьогодні її можна побачити в різних країнах світу, але й – в Києві.

У виставі «Глядачі на спектакль не допускаються!» беруть участь народна артистка України Неоніла Білецька, заслужена артистка України Світлана Золотько, Костянтин Костишин, Наталія Циганенко, Валентин Томусяк, Алла Масленнікова, Юрій Литвин, народний артист України Лев Сомов, заслужений артист України Сергій Кияшко, Оксана Архангельська, Анастасія Карпенко, Сергій Петько, Олександр Комаренко.

Вітаємо з ювілеєм весь творчий колектив, працівників усіх служб і технічних цехів, хто бере участь у підготовці й проведенні вистави!

400 зрителей сайт

 
Еще статьи...
Страница 5 из 29

button 

Клуб любителей нашего театра
м. Київ,
пр. Броварський, 25
(м. Лівобережна)
Адміністратор: +38 (044) 517-41-04

Каса:
Працює щоденно
з 10:30 до 19:30
(перерва з 15 до 16)
+38 (044) 517-89-80
E-mail: [email protected]

Режим роботи театру:
Адміністрація: Вт. - Сб. з 11:00 до 19:00
Початок вистав:
дитячі - 12:00
денні - 15:00
вечірні - 19:00

Ми у

Партнери

concert.ua :: Билеты

teatre.com.ua :: современный театр в Украине
 
logo pam
 
logo kontramarka.ua

logo rusanovka
Ви наш глядач. Ваш вік:
 

Пошук по сайту