gototopgototop
Киевский академический театр Драмы и комедии на левом берегу Днепра

13 січня – 100-й раз граємо «Вася должен позвонить»

«Вася должен позвонить» за мотивами п’єси «Прогулянки в Лю-Бле» Каті Рубіної – легендарна вистава. Прем’єра відбулася влітку 2010 року. Відтоді, майже 10 років, ця вистава завжди супроводжується аншлагами та з щирим захопленням сприймається всіма глядачами!

«Вася должен позвонить» – можливо, комедія... Саме так визначила жанр режисер-постановник, заслужений діяч мистецтв України Катерина Степанкова. Цього разу у виставі беруть участь народна артистка України, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка Ада Роговцева, народна артистка України Неоніла Білецька, Ірина МАК, Михайло Кукуюк, заслужена артистка України Світлана Орліченко, заслужений артист України Андрій Мостренко.

Вітаємо з ювілеєм весь творчий колектив, працівників усіх служб і технічних цехів, хто бере участь у підготовці та проведенні вистави!

ВАСЯ

 

Дорогі друзі, час підбивати підсумки!

116 квитків було придбано Вами протягом дії новорічної акції «ПОДАРУЙ ДІТЯМ КАЗКУ!», яка тривала від 30 листопада 2018 року по 10 січня 2019 року.

Особисто вдячні Аліні Захарченко, Ірині Демуровій, Максиму Кущенку, Віроніці Сокур, Тетяні Рекеді, Ксенії Царик, загадковій пані з Німеччини, Леоніду, пані Чистяк та багатьом іншим, хто вирішив не називати себе.

Квитки були передані дітям, якими піклуються: МБФ «Діти-інваліди Чорнобиля», «Київський міський центр допомоги учасникам антитерористичної операції», благодійна організація дітей сиріт та багатодітних родин «Разом за життя», спілка багатодітних родин «Берегиня», громадська організація «Серця кіборгів» та благодійний фонд «Св. Іоанна Милостивого»

Отже, завдяки Вам та Вашій активній участі 116 маленьких глядача відвідали і прийдуть ще 13 січня на дитячі вистави у Театрі драми і комедії на лівому березі Дніпра.

казка м

 

Щиросердно вітаємо Вас із Новим 2019 роком та світлим Різдвом Христовим!

открытка сайт

Нехай Різдвяна зірка осяє всім шлях у житті, а Новий Рік принесе мир і надію! Нехай тепло сердець близьких та рідних додає кожному сили і натхнення на шляхетні справи!

Ваш Театр

 
Еще статьи...
Страница 5 из 30

button 

Клуб любителей нашего театра
м. Київ,
пр. Броварський, 25
(м. Лівобережна)
Адміністратор: +38 (044) 517-41-04

Каса:
Працює щоденно
з 10:30 до 19:30
(перерва з 15 до 16)
+38 (044) 517-89-80
E-mail: [email protected]

Режим роботи театру:
Адміністрація: Вт. - Сб. з 11:00 до 19:00
Початок вистав:
дитячі - 12:00
денні - 15:00
вечірні - 19:00

Ми у

Партнери

concert.ua :: Билеты

teatre.com.ua :: современный театр в Украине
 
logo pam
 
logo kontramarka.ua

logo rusanovka
Ви наш глядач. Ваш вік:
 

Пошук по сайту