gototopgototop
Киевский академический театр Драмы и комедии на левом берегу Днепра

Безкоштовне відвідування вистав у травні!

Згідно з наказом Міністерства культури №43 від 30.01.13 р. «Про реалізацію права соціально незахищених верств населення на відвідування підприємств, установ, та організацій, що належать до сфери управління Міністерства культури України, на пільгових умовах» адміністрація театру драми і комедії на лівому березі Дніпра визначило окремі вистави травня для безкоштовного відвідування наступними категоріями глядачів:
- Інваліди I і II групи
- Студенти ВУЗІВ
- Військовослужбовці строкової служби
- Пенсіонери
- Ветерани ВВВ
- Учасники бойових дій
- Вимушені переселенці

Перелік вистав:
10 травня – НЕ ОСТАВЛЯЙ МЕНЯ!..
11 травня – ТАК ЗАКОНЧИЛОСЬ ЛЕТО…
13 травня – БЛИЗОСТЬ…
22 травня – ЛЮБОВЬ…НА ОЩУПЬ…
25 травня – ДИКАРЬ

Право безкоштовного відвідування вистав надається за наявності вільних місць, за пред’явленням документів, які свідчать про належність до визнаних категорій.

Довідки за тел.: 517-41-04

 

29 квітня - прем'єра ДОМ НА КРАЮ ДУШИ

29 квітня, 3 та 30 травня у глядачів є можливість познайомитися з драматургією сучасного американського автора Дона Нігро в перекладі з англійської Віктора Вебера. Виставу «Дом на краю души» створено за мотивами його п'єси «Іфігенія».

Нік Деметріос, загадковий незнайомець, перетворює спокійне життя родини заможного банкіра Майкла Райана на пекло… Нещадно його шатантажуючи, Нік згадує забуті події минулого, про які ніхто поки не знає. Скільки ж коштуватиме Майклу Райану збереження таємниці?..

Дійові особи та виконавці:
Нік Деметріос - Акмал ГУРЕЗОВ, Макар ТИХОМИРОВ
Каролін Райан - заслужена артистка України Леся САМАЄВА
Майкл Райан - Сергій ПЕТЬКО
Дженніфер Райан (Дженна) - Катерина САВЕНКОВА
Олександра Райан (Лексі) - Анастасія ПУСТОВІТ

Сценічну редакцію та постановку здійснила режисер Тамара Трунова. Разом із нею над виставою «Дом на краю души» працювала команда у складі: Юрій Ларіонов (сценографія), Христина Корабельнікова (костюми), Стас Ломаківський (режисер зі звуку), Тетяна Кислицька (художник з освітлення), Антон Вахліовський (пластичне рішення). Музичне оформлення створено Акмалом Гурезовим спільно з режисером Тамарою Труновою.

Дом на краю души мм

 

21 квітня – дата відліку прем’єр!

21 квітня 1979 року на театральній мапі столиці з’явився Театр драми і комедії! Ця подія сталася у приміщенні Республіканського театру ляльок, у будинку номер 13 по вулиці Шота Руставелі у Києві. Оскільки, до 1982 року Театр драми і комедії не мав власного приміщення. Нині театр – на лівому березі Дніпра.

21 квітня 1979 року відбулася перша прем’єра – вистава “Высшая точка – любовь” за п’єсою молодого одеського драматурга Родіона Фєдєньова. Родіон Фєдєньов так писав: «…Київський театр драми і комедії відкрив для мене багато суттєвого в нашому скорботному бутті, та й у мені самому». Вашій увазі пропонуємо світлину з афішею Театру драми і комедії за 1979 рік!

Завтра, 21 квітня, Ви матимете можливість побачити прем’єру 2016 року – “Бесприданница. Версия” за п’єсою російського драматурга Миколи Островського. Її здійснила режисер Тамара Трунова. Нині вона працює над виставою за мотивами п’єси “Іфігенія” сучасного американського автора Дона Нігро. Це прочитання стане першим в Україні. Вже наступного тижня глядачі зможуть побачити “Дом на краю души”!

Нагадуємо, що цей театральний сезон для Театру драми і комедії – ювілейний – 40-й! Щиро вітаємо весь колектив театру, а також всіх його шанувальників! Театр – живий, тому залишайтеся з нами!

Ваш театр.

9646 м

 
Еще статьи...
Страница 4 из 18

button 

Клуб любителей нашего театра
м. Київ,
пр. Броварський, 25
(м. Лівобережна)
Адміністратор: +38 (044) 517-41-04

Каса:
Працює щоденно
з 10 до 19
(перерва з 15 до 16)
+38 (044) 517-89-80
E-mail: [email protected]

Режим роботи театру:
Адміністрація: Вт. - Сб. з 11:00 до 19:00
Початок вистав:
дитячі - 12:00
денні - 15:00
вечірні - 19:00

Ми у

Партнери

teatre.com.ua :: современный театр в Украине
 
logo pam
 
logo kontramarka.ua

logo rusanovka
Ви наш глядач. Ваш вік:
 

Останні коментарі

RSS

Пошук по сайту