gototopgototop
Киевский академический театр Драмы и комедии на левом берегу Днепра

9 лютого – 100-й раз граємо «Ідеальна пара»

«Ідеальна пара» – комедія положень із витонченим французьким шармом. Вже п’ять років вистава «Ідеальна пара» за п’єсою «От, вже ця Анна!» Марка Камолетті у постановці Володимира Цивінського щоразу супроводжується аншлагами та із щирим захопленням сприймається всіма глядачами.
Приєднуйтесь, щоб провести вечір із улюбленими артистами!

Адже, завтра гратимуть заслужений артист України Сергій Солодов, заслужена артистка України Леся Самаєва, артисти – Катерина Качан, Акмал Гурєзов та Дарія Рибак.

Вітаємо з ювілеєм весь творчий колектив, працівників усіх служб і технічних цехів, хто бере участь у підготовці та проведенні вистави!

1я сайт

 

Вітаємо актрису Галину Миколаївну Корнєєву з ювілеєм!

корнеева1сайт

7 лютого відзначає власний ювілей актриса Галина Миколаївна Корнєєва! Вона працює в театрі від 1977 року, коли він мав ще статус Українського гастрольного товариства «Ансамбль драми і комедії». А ще саме Галина Миколаївна була свідком народження театру, дня першого збору трупи – 7 вересня 1978 року. Нагадаємо, що 41-й сезон – 2018/2019 – театр розпочав у власний день народження!

Сценічний роман Галини Миколаївни Корнєєвої триває понад 50 років. Вона зіграла 50 ролей в спектаклях різних режисерів! Поряд зі сценічними роботами, актриса зіграла понад 80 ролей у телевізійних художніх кінострічках! Всі її ролі та яскраві сценічні образи, які створені нею за ці роки, свідчать, насамперед, про унікальність таланту артистки та її бездоганну професійну майстерність. Галина Миколаївна зізнається, що як актрису її створив Едуард Маркович Митницький. За її словами, щоразу працюючи над матеріалом, вона завжди думає, а щоби сказав Він…

Нині Галину Миколаївну можна побачити у виставах «Які у вас претензії до дружини?», «Не все коту масляна», «Том Сойєр», «Три сестри», «Опіскін. Фома!», «Сімейні сцени», «20 років без повітря», «Не залишай мене!..», «Брехня».

Галина Миколаївна Корнєєва – одна з улюблених актрис декількох поколінь глядачів, творчість якої є яскравою сторінкою в історії українського театрального мистецтва та кінематографу.

Колектив театру від щирого серця вітає Галину Миколаївну з днем народження, бажає міцного здоров’я та творчого натхнення! Многая літа!

 

23 січня – 50-й раз граємо «Опискин. Фома!»

Ексцентричну комедію «Описин. Фома!» здійснено за повістю «Село Степанчиково та його мешканці» Федора Достоєвського (інсценування та постановка – заслуженого діяча мистецтв України Олексія Лісовця).

Прем’єра відбулася 30 листопада 2012 року. В одній із перших рецензій після прем’єри Людмила Олтаржевська помітила, що «…Достоєвський за Лісовцем не завжди схожий тільки на Достоєвського. Іноді він нагадує іронічного Чехова, іноді — спостережливого Островського чи флегматичного Тургенєва...» («Україна молода» від 7 грудня 2012 року). І вже в березні 2013 року виставу нагороджено театральною премією «Київська пектораль-2012» в номінаціях «Краща драматична вистава» та «Краща режисерська робота».

У жовтні 2013 року з успіхом виставу сприйняли на ХХІІІ Міжнародному фестивалі «Слов’янські театральні зустрічі» у Чернігові. Місцева газета «Хвиля Десни» від 26 жовтня 2013 року відзначила, що «публіка була вражена грою акторів і довго проводжала столичних гостей бурхливими оплесками».

Цього разу у виставі беруть участь народна артистка України Неоніла Білецька, народний артист України Анатолій Ященко, народний артист України Лев Сомов, заслужена артистка України Тетяна Круліковська, заслужений артист України Віктор Жданов, заслужена артистка України Світлана Орліченко, заслужена артистка України Олеся Жураківська, заслужений артист України Сергій Солодов, артисти – Тетяна Комарова, Андрій Ісаєнко, Анастасія Карпенко, Михайло Досенко, Михайло Кукуюк, Сергій Детюк, Володимир Мовчан, Костянтин Костишин, Антон Вахліовський, Галина Корнєєва та Дарія Домецька.

Вітаємо з ювілеєм весь творчий колектив, працівників усіх служб і технічних цехів, хто бере участь у підготовці та проведенні вистави!

ОПИСКИН ФОМА мм

 
Еще статьи...
Страница 4 из 30

button 

Клуб любителей нашего театра
м. Київ,
пр. Броварський, 25
(м. Лівобережна)
Адміністратор: +38 (044) 517-41-04

Каса:
Працює щоденно
з 10:30 до 19:30
(перерва з 15 до 16)
+38 (044) 517-89-80
E-mail: [email protected]

Режим роботи театру:
Адміністрація: Вт. - Сб. з 11:00 до 19:00
Початок вистав:
дитячі - 12:00
денні - 15:00
вечірні - 19:00

Ми у

Партнери

concert.ua :: Билеты

teatre.com.ua :: современный театр в Украине
 
logo pam
 
logo kontramarka.ua

logo rusanovka
Ви наш глядач. Ваш вік:
 

Пошук по сайту