gototopgototop
Киевский академический театр Драмы и комедии на левом берегу Днепра

Зміни в репертуарі лютого!

Зверніть увагу на зміни в репертуарі лютого!

14 лютого - відбудеться вистава ВОЗВРАЩЕНИЕ БЛУДНОГО ОТЦА

26 лютого - відбудеться вистава ИДЕАЛЬНАЯ ПАРА

На вистави оголошені раніше квитки дійсні.
За додатковою інформацією звертайтеся до адміністратора за тел.: 517-41-04 або до каси театру тел.: 517-89-80
Ваш Театр

 

9 лютого – 100-й раз граємо «Ідеальна пара»

«Ідеальна пара» – комедія положень із витонченим французьким шармом. Вже п’ять років вистава «Ідеальна пара» за п’єсою «От, вже ця Анна!» Марка Камолетті у постановці Володимира Цивінського щоразу супроводжується аншлагами та із щирим захопленням сприймається всіма глядачами.
Приєднуйтесь, щоб провести вечір із улюбленими артистами!

Адже, завтра гратимуть заслужений артист України Сергій Солодов, заслужена артистка України Леся Самаєва, артисти – Катерина Качан, Акмал Гурєзов та Дарія Рибак.

Вітаємо з ювілеєм весь творчий колектив, працівників усіх служб і технічних цехів, хто бере участь у підготовці та проведенні вистави!

1я сайт

 

Вітаємо актрису Галину Миколаївну Корнєєву з ювілеєм!

корнеева1сайт

7 лютого відзначає власний ювілей актриса Галина Миколаївна Корнєєва! Вона працює в театрі від 1977 року, коли він мав ще статус Українського гастрольного товариства «Ансамбль драми і комедії». А ще саме Галина Миколаївна була свідком народження театру, дня першого збору трупи – 7 вересня 1978 року. Нагадаємо, що 41-й сезон – 2018/2019 – театр розпочав у власний день народження!

Сценічний роман Галини Миколаївни Корнєєвої триває понад 50 років. Вона зіграла 50 ролей в спектаклях різних режисерів! Поряд зі сценічними роботами, актриса зіграла понад 80 ролей у телевізійних художніх кінострічках! Всі її ролі та яскраві сценічні образи, які створені нею за ці роки, свідчать, насамперед, про унікальність таланту артистки та її бездоганну професійну майстерність. Галина Миколаївна зізнається, що як актрису її створив Едуард Маркович Митницький. За її словами, щоразу працюючи над матеріалом, вона завжди думає, а щоби сказав Він…

Нині Галину Миколаївну можна побачити у виставах «Які у вас претензії до дружини?», «Не все коту масляна», «Том Сойєр», «Три сестри», «Опіскін. Фома!», «Сімейні сцени», «20 років без повітря», «Не залишай мене!..», «Брехня».

Галина Миколаївна Корнєєва – одна з улюблених актрис декількох поколінь глядачів, творчість якої є яскравою сторінкою в історії українського театрального мистецтва та кінематографу.

Колектив театру від щирого серця вітає Галину Миколаївну з днем народження, бажає міцного здоров’я та творчого натхнення! Многая літа!

 
Страница 3 из 29

button 

Клуб любителей нашего театра
м. Київ,
пр. Броварський, 25
(м. Лівобережна)
Адміністратор: +38 (044) 517-41-04

Каса:
Працює щоденно
з 10:30 до 19:30
(перерва з 15 до 16)
+38 (044) 517-89-80
E-mail: [email protected]

Режим роботи театру:
Адміністрація: Вт. - Сб. з 11:00 до 19:00
Початок вистав:
дитячі - 12:00
денні - 15:00
вечірні - 19:00

Ми у

Партнери

concert.ua :: Билеты

teatre.com.ua :: современный театр в Украине
 
logo pam
 
logo kontramarka.ua

logo rusanovka
Ви наш глядач. Ваш вік:
 

Пошук по сайту