gototopgototop
Киевский академический театр Драмы и комедии на левом берегу Днепра

Вітаємо з прем'єрою вистави ЖИТТЯ ПОПЕРЕДУ!

Поздоровляємо усіх, хто брав участь в створенні вистави з вдалою прем'єрою! Бурхливі, вдячні оплески - завжди краща винагорода для акторів і всієї творчої групи постановки.

м коллаж премьеры 1

 

Вшануємо пам’ять

Щороку у четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять загиблих від Голодомору - геноциду Українського народу.
25 листопада о 16:00 відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання на вшанування пам’яті жертв геноциду українського народу та загальноукраїнська акція "Засвіти свічку".
У цю трагічну для багатьох українських сімей річницю вшануємо пам'ять всіх загиблих. Згадуючи цю страхітливу трагедію, віддамо належне витривалій силі, мужності та духу народу України.

голодомор7 сайт

 

Запрошуємо на прем’єру!

25, 26 листопада 2017 року відбудеться прем’єра вистави «Життя попереду» за романом відомого французького письменника Еміля Ажара у постановці Дмитра Богомазова. Український переклад роману, який був відзначений найвищою літературною нагородою Франції – Гонкурівською премією, здійснила Марина Марченко.

На глядачів чекає захоплююча, відверта і божевільна історія відносин між колишньою повією, старою єврейкою Мадам Розою та її вихованцем – арабським хлопчиком-сиротою на ім’я Момо. Це історія про велич та силу любові на порозі життя і за межею смерті.

У виставі беруть участь: нар. арт. України Лев СОМОВ, Оксана ЖДАНОВА, засл. артист України Олександр ГАННОЧЕНКО, засл. артист України Віктор ЖДАНОВ, засл. артист України Андрій САМІНІН, Сергій ДЕТЮК, Світлана ШТАНЬКО, Катерина САВЕНКОВА, Юрій РАДІОНОВ, Володимир КАНІВЕЦЬ, Олександр КОМАРЕНКО.

У виставі звучить жива музика у виконанні Михайла КУКУЮКА, Андрія САМІНІНА, Олександри БЕГМИ, Тимура БУРЛАКИ, Віктора ЖДАНОВА, Володимира КАНІВЦЯ.
Пісні, що прозвучать зі сцени, були написані Михайлом КУКУЮКОМ спеціально для вистави.

facebook event Azhar 2 сайт

 
Страница 3 из 14

button 

Клуб любителей нашего театра
м. Київ,
пр. Броварський, 25
(м. Лівобережна)
Адміністратор: +38 (044) 517-41-04

Каса:
Працює щоденно
з 10 до 19
(перерва з 15 до 16)
+38 (044) 517-89-80
E-mail: [email protected]

Режим роботи театру:
Адміністрація: Вт. - Сб. з 11:00 до 19:00
Початок вистав:
дитячі - 12:00
денні - 15:00
вечірні - 19:00

Ми у

Партнери

teatre.com.ua :: современный театр в Украине
 
logo pam
 
logo kontramarka.ua

logo rusanovka
Ви наш глядач. Ваш вік:
 

Останні коментарі

RSS

Пошук по сайту