gototopgototop
Киевский академический театр Драмы и комедии на левом берегу Днепра

Безкоштовне відвідування вистав у жовтні!

Згідно з наказом Міністерства культури №43 від 30.01.13 р. «Про реалізацію права соціально незахищених верств населення на відвідування підприємств, установ, та організацій, що належать до сфери управління Міністерства культури України, на пільгових умовах» адміністрація театру драми і комедії на лівому березі Дніпра визначило окремі вистави жовтня для безкоштовного відвідування наступними категоріями глядачів:
- Інваліди I і II групи
- Студенти ВУЗІВ
- Військовослужбовці строкової служби
- Пенсіонери
- Ветерани ВВВ
- Учасники бойових дій
- Вимушені переселенці

Перелік вистав:
6 жовтня – БЕСПРИДАННИЦА. ВЕРСИЯ
11 жовтня – ОПИСКИН. ФОМА!
18 жовтня – НЕ ВСЕ КОТУ МАСЛЕННИЦА…
26 жовтня – БЛИЗОСТЬ..

Право безкоштовного відвідування вистав надається за наявності вільних місць, за пред’явленням документів, які свідчать про належність до визнаних категорій.

Довідки за тел.: 517-41-04

 

Конкурс на заміщення вакантних посад

Театрально-видовищний заклад культури «Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

ТВЗК «Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра» (м. Київ, Броварський проспект, 25) відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого Наказом Міністерства культури України № 497 від 01.07.2016 року, оголошує конкурс на заміщення вакантної посади
- Провідний майстер сцени
Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напрямку підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації, почесні звання, стаж роботи за професією артиста драми вищої категорії не менше 5 років.
Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії наступні документи:
- заяву про участь в конкурсі у довільній формі, що містить інформацію про поштову адресу та засоби зв’язку;
- особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;
- копію документа, що посвідчує особу;
- копію трудової книжки (за наявності)
- копію документа про освіту за відповідною спеціальністю;
- творче резюме, порт фоліо.
Працівники, які знаходяться із ТВЗК «Київський театр драми і комедії на лівому березі Дніпра» в трудових відносинах та бажають взяти участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

Документи від претендентів приймаються до 04 жовтня 2017 року за адресою:
м. Київ, вул. Митрополи́та Андре́я Шепти́цького, б.24 (відділ кадрів театру),

Дата і місце проведення конкурсу: 05 жовтня 2017 року за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 25. Про час проведення конкурсу кандидатам буде повідомлено додатково.
Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.
Довідки з питань проведення конкурсу надаються за тел. 044-517-48-29 (відділ кадрів) або за електронною адресою [email protected]

 

8 вересня 2017 року – відкриття нового сезону!

Для Київського академічного театру драми і комедії на лівому березі Дніпра це буде 40-кова зустріч із своїми глядачами. Що чекає їх у новому сезоні? На які вистави слід обов’язково сходити, у яких нових ролях публіка побачить своїх улюблених артистів? Про це – в уривках з інтерв’ю Світлани Божко з художнім керівником і директором театру Едуардом Митницьким (повністю інтерв’ю надруковане в газеті «День», 6 вересня 2017р. )
- Яким буде новий сезон в театрі на лівому березі? Які приємні сюрпризи очікувати глядачам?
- Новій сезон ми відкриваємо останньою прем’єрою минулого року «Не залишай мене» у режисурі Ігоря Гринберга. Це вистава психологічного театру з цікавими акторськими роботами Ірини Мак, Сергія Петька, Костянтина Костишина, Петра Миронова.
А першою прем’єрою нового сезону стане вистава за п’єсою «Людина, яка платить» за п’єсою Іва Жаміака. Це робота Дмитра Богомазова. У виставі будуть задіяні актори театру, а серед запрошених, сподіваюсь, народна артистка України Олена Хохлаткіна з Національного театру імені Івана Франка та молода актриса Олена Лавренюк. Вистава народилася з антрепризи під назвою «Ідеальна сімейка». Тепер, завдячуючи меценату Сергію Лавренюку, переносимо її на сцену нашого театру. Але це буде істотно відредагована вистава.
Також у новому сезоні глядачі побачать ще одну прем’єру Дмитра Богомазова – інсценування роману «Життя попереду» Еміля Ажара в українському перекладі Марини Марченко.
Починаємо роботи над дуже цікавою п’єсою нового для нас американського драматурга Дона Нігро «Іфігенія», яка на сцені нашого театру йтиме під назвою «Дім на краю душі». Ставитиме цю психологічну драму режисер Тамара Трунова, яка має своє, дуже своєрідне бачення і театру, і світу. Вистава – цікава відповідь на що здатна людина задля власного порятунку: сучасна сім’я в павутинні невідступного, поглинаючого повсякденного життєвого драматизму – певний екскурс у вічну класику – грецьку трагедію…
Олексій Лісовець запропонував п’єсу румунського автора Йона Сапдару «Розлучник». Це сучасна п’єса, в якій дружньо співіснують фарс з трагікомедією, остання з психологічною драмою. Драматург досить елегантно експонує наше життя не ховаючи іронічну посмішку. Зазвичай Лісовець обирає п’єси у яких стикалося б начебто несумісні стиль, жанр, епоха. Через катарсис сміху і спалахів гіркого розуміння, ясно що це саме про нас. Про наші буденні прояви, які іноді нагадують психіатричну клініку… Світ хворіє. Психічні аномалії провокуються інстинктом самозбереження. Вияви, спалахи цього інстинкту – полярні: від гротеску до трагікомедії. А спровоковані інстинктом людські прояви, вчинки здійснюються в залежності від культурного багатства особистості, від психічного та політичного діагнозу суспільства. Тяжіння до таких складних поєднань – специфічна режисерська риса Олексія Лісовця.
Також у новому сезоні буде ставити Ігор Гринберг. П’єса Еріка-Емманюеля Шмітта «Розпусник», над якою він буде працювати, вже йде в репертуарі одного з київських театрів. П’єса – філософська гра з оточенням. Герой часів французького просвітництва Дені Дідро, як досвідчений циркач маніпулює людською неосвіченістю, глупством, кепкує з людської, майже дитячої, довірливості, наївності, що надовго затрималась в людині… Начебто смішно, а поміркуєш – не дуже… У п’єсі присутня екстравагантність розумового процесу філософа, його гумору – на фоні драматичного відчуття життя. Ця вистава планується ближче до кінця сезону. Для найменших глядачів Ганна Козирицька поставить казку сучасної української письменниці Галини Малик «Аля в країні Недоландії».
У новому сезоні очікуємо появу на нашій сцені видатної актриси України Ади Роговцевої у новій роботі, що присвячена її ювілею!

Отже, попереду на глядачів і друзів театру чекає насичений і цікавий ювілейний сезон, тож слідкуйте за афішами і приходьте на наші вистави! Завжди раді вас бачити!

 
Еще статьи...
Страница 21 из 30

button 

Клуб любителей нашего театра
м. Київ,
пр. Броварський, 25
(м. Лівобережна)
Адміністратор: +38 (044) 517-41-04

Каса:
Працює щоденно
з 10:30 до 19:30
(перерва з 15 до 16)
+38 (044) 517-89-80
E-mail: [email protected]

Режим роботи театру:
Адміністрація: Вт. - Сб. з 11:00 до 19:00
Початок вистав:
дитячі - 12:00
денні - 15:00
вечірні - 19:00

Ми у

Партнери

concert.ua :: Билеты

teatre.com.ua :: современный театр в Украине
 
logo pam
 
logo kontramarka.ua

logo rusanovka
Ви наш глядач. Ваш вік:
 

Пошук по сайту