gototopgototop
Киевский академический театр Драмы и комедии на левом берегу Днепра

Бійці АТО – на виставі театру

На честь прийдешнього Дня захисника України театр, за традицією, запросив на свою виставу учасників бойових дій на сході України, медиків та волонтерів. Цього року серед гостей театру були справжні герої сьогодення. Євдокія Степанівна Веприк-Попович – легендарна "Степанівна", або, як її ще називають - "мама Пісок" - військовий медик. З грудня 2014 року вона перебуває на передовій й врятувала не один десяток поранених бійців. Також до театру завітали бойові побратими Анатолій Фатєєв та Віктор Шепілов - керівники інженерно-саперної служби 93 бригади. Міцність духу Анатолія Вікторовича справді вражає. Пішовши на фронт добровольцем, під Мар’їнкою він підірвався на міні й втратив обидві ноги. Зараз ветеран пересувається на протезах, але не зважаючи на це, залишається надзвичайно життєрадісною і відкритою людиною, підтримуючи та надихаючи своїм прикладом інших.
Одну з найпопулярніших вистав театру – «Вася має зателефонувати» з видатною Адою Роговцевою в головній ролі, глядачі завжди вітають гучними оплесками. Але цього разу, коли після фінального поклону на сцену до акторів були запрошені ще й почесні гості – зал зустрів їх справжньою овацією!
І вже ніхто – ані актори, ані глядачі, ані мужні й героїчні воїни не стримували ні сліз, ні емоцій!

коллаж

 

Вистава «МОТУЗКА» на фестивалі «ФЕЄРІЯ ДНІПРА»

8 жовтня 2017 року глядачі м. Дніпра гучними оплесками вітали учасників вистави «МОТУЗКА» у постановці заслуженого діяча мистецтв України Олексія Лісовця, якою відбулося урочисте закриття Всеукраїнського театрального фестивалю «ФЕЄРІЯ ДНІПРА».
У програмі фестивалю було представлено 11 кращих вистав українських театрів.

Вітаємо творчий склад «МОТУЗКИ» з успіхом!

Днепр1

 

Вітаємо переможця Сергія Кияшко!

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ В ТВЗК «КИЇВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ДРАМИ І КОМЕДІЇ НА ЛІВОМУ БЕРЕЗІ ДНІПРА»

За результатами проведеного конкурсу на заміщення вакантної посади в театрально-видовищному закладі культури «Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра» на підставі рішення конкурсної комісії від 05.10.2017 року було обрано переможця на посаду провідний майстер сцени – Кияшко С.О.

кияшко сайт1

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ!

 
Еще статьи...
Страница 15 из 24

button 

Клуб любителей нашего театра
м. Київ,
пр. Броварський, 25
(м. Лівобережна)
Адміністратор: +38 (044) 517-41-04

Каса:
Працює щоденно
з 10:30 до 19:30
(перерва з 15 до 16)
+38 (044) 517-89-80
E-mail: [email protected]

Режим роботи театру:
Адміністрація: Вт. - Сб. з 11:00 до 19:00
Початок вистав:
дитячі - 12:00
денні - 15:00
вечірні - 19:00

Ми у

Партнери

concert.ua :: Билеты

teatre.com.ua :: современный театр в Украине
 
logo pam
 
logo kontramarka.ua

logo rusanovka
Ви наш глядач. Ваш вік:
 

Останні коментарі

RSS

Пошук по сайту