gototopgototop
Киевский академический театр Драмы и комедии на левом берегу Днепра

11 березня відзначаємо суто театральний ювілей!

11 березня 2018 року театр святкує ювілей вистави «Море… Ніч… Свічки…» за п’єсою «Это великое море» Йосефа Бар-Йосефа (переклад із івриту Світлани Шенбрунн) у постановці Едуарда Митницького!

15 років тому - 1 березня 2003 року - саме в Києві відбулася світова прем’єра цієї вистави. Її оцінили не лише глядачі, а й театральні критики. Так, наприклад, рецензент Алла Чердинцева пише: «Но – черт возьми! – как приятно наконец-то увидеть в Киеве не легковесную развлекательную комедию и не названное спектаклем режиссерское издевательство над актерами и публикой, а глубокую, психологичную постановку. Где с вами говорят о главном без морализаторства и единственно правильных ответов. Главное - это, кстати, вы (то есть, мы, люди). Ради одного такого разговора стоит любить театр» («Вечірні Вісті» від 18 березня 2003 року, стаття «В последний раз о главном…»).

«Море… Ніч… Свічки…» має власну історію життя. Так, на прем’єрі був автор п’єси Йосеф Бар-Йосеф. Він приїхав до Києва з Тель-Авіва. Мабуть, багато хто з глядачів також пам’ятає в головній ролі Віталія Лінецького. А нині роль Ноаха Грінвальда виконує Ахтем Сеітаблаєв, відомий як і режисер фільму “Кіборги”. Незмінними артистами вистави є Олеся Жураківська, Тетяна Комарова, Тетяна Круліковська, Світлана Орліченко, Андрій Самінін, Лев Сомов.

Вітаємо з ювілеєм вистави «Море… Ніч… Свічки…» весь творчий колектив, всіх задіяних учасників вистави, працівників усіх служб і технічних цехів, хто бере участь у підготовці й проведенні вистави!

 

коллаж море ночь свечи

 

Вітання з 8 березня!

Усіх представниць прекрасної половини людства, наших дорогих глядачек вітаємо з весняним святом, з жіночим днем. Нехай напис «8 березня» в календарі зробить нас всіх щасливішими і кожен день дарує добро, турботу і ласку.

Ваш театр

ц3м

 

Шановні глядачі!

Звертаємо вашу увагу, що в касі театру можуть бути в наявності квитки, яких ви не побачите в онлайн продажу. Квота нашої театральної каси поширюється на вистави:

- ВАСЯ ДОЛЖЕН ПОЗВОНИТЬ
- ЗРИТЕЛИ НА СПЕКТАКЛЬ НЕ ДОПУСКАЮТСЯ!
- УМОВНО ЗВІЛЬНЕНІ

Адміністрація театру

 
Еще статьи...
Страница 15 из 28

button 

Клуб любителей нашего театра
м. Київ,
пр. Броварський, 25
(м. Лівобережна)
Адміністратор: +38 (044) 517-41-04

Каса:
Працює щоденно
з 10:30 до 19:30
(перерва з 15 до 16)
+38 (044) 517-89-80
E-mail: [email protected]

Режим роботи театру:
Адміністрація: Вт. - Сб. з 11:00 до 19:00
Початок вистав:
дитячі - 12:00
денні - 15:00
вечірні - 19:00

Ми у

Партнери

concert.ua :: Билеты

teatre.com.ua :: современный театр в Украине
 
logo pam
 
logo kontramarka.ua

logo rusanovka
Ви наш глядач. Ваш вік:
 

Пошук по сайту