gototopgototop
Киевский академический театр Драмы и комедии на левом берегу Днепра

21 квітня – дата відліку прем’єр!

21 квітня 1979 року на театральній мапі столиці з’явився Театр драми і комедії! Ця подія сталася у приміщенні Республіканського театру ляльок, у будинку номер 13 по вулиці Шота Руставелі у Києві. Оскільки, до 1982 року Театр драми і комедії не мав власного приміщення. Нині театр – на лівому березі Дніпра.

21 квітня 1979 року відбулася перша прем’єра – вистава “Высшая точка – любовь” за п’єсою молодого одеського драматурга Родіона Фєдєньова. Родіон Фєдєньов так писав: «…Київський театр драми і комедії відкрив для мене багато суттєвого в нашому скорботному бутті, та й у мені самому». Вашій увазі пропонуємо світлину з афішею Театру драми і комедії за 1979 рік!

Завтра, 21 квітня, Ви матимете можливість побачити прем’єру 2016 року – “Бесприданница. Версия” за п’єсою російського драматурга Миколи Островського. Її здійснила режисер Тамара Трунова. Нині вона працює над виставою за мотивами п’єси “Іфігенія” сучасного американського автора Дона Нігро. Це прочитання стане першим в Україні. Вже наступного тижня глядачі зможуть побачити “Дом на краю души”!

Нагадуємо, що цей театральний сезон для Театру драми і комедії – ювілейний – 40-й! Щиро вітаємо весь колектив театру, а також всіх його шанувальників! Театр – живий, тому залишайтеся з нами!

Ваш театр.

9646 м

 

Олександру Павловичу Ганноченку присвоєно почесне звання "НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"!

Згідно Указу №87/2018 від 26 березня 2018 року Президента України Петра Порошенка про відзначення державними нагородами України діячів театрального мистецтва за вагомий особистий внесок у розвиток національної культури і театрального мистецтва, значні творчі здобутки, високу професійну майстерність та з нагоди Міжнародного дня театру

Олександру Павловичу Ганноченку присвоєно звання –
"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"!

Щиро вітаємо Олександра Павловича, а також - його рідних і близьких, із таким вагомим подарунком до професійного свята!

Маестро служить у нашому театрі вже майже 30 років! Нині ви, шановні глядачі, можете бачити артиста у виставах «Майн Кампф, або Шкарпетки в кавнику», «Анна Каренина», «Три сестри» (постановки режисера Едуарда Митницького), «Чотири причини вийти заміж» (режисер – Андрій Крітенко), «Безприданниця. Версія» (режисер – Тамара Трунова), «Співай, Лоло, співай!» та «Життя попереду» (постановки Дмитра Богомазова).

Бажаємо Олександру Павловичу Ганноченку міцного здоров’я та нових творчих звершень!

ганноченко1м

 

Київська Пектораль-2018

За підсумками 2017 року вчора, 26 березня, у Київському академічному драматичному театрі на Подолі відбулася церемонія вручення театральної премії “Київська пектораль”:

- режисера Дмитра Богомазова відзначили в номінаціях “За кращу драматичну виставу" та "За кращу режисерську роботу" - вистава за романом Еміля Ажара "Життя попереду",
"За кращу камерну виставу (виставу малої сцени)" - вистава за п’єсою Вільяма Шекспіра "Дванадцята ніч, або що захочете".
- актор Лев Сомов отримав премію у номінації "За краще виконання чоловічої ролі" - за роль Мадам Рози у виставі "Життя попереду" (режисер Дмитро Богомазов)

- актор Олександр Бегма отримав премію у номінації "За кращу музичну концепцію вистави" - у виставах "Життя попереду" та "Дванадцята ніч, або що захочете" (постановка - Дмитро Богомазов, Андрій Самінін)

Гарні подарунки до Всесвітнього Дня Театру! Щиро вітаємо весь колектив театру, особливо всіх учасників вистав та переможців із цими відзнаками! Бажаємо всім нових звершень у житті та творчості!

м пектораль2018

 
Еще статьи...
Страница 14 из 28

button 

Клуб любителей нашего театра
м. Київ,
пр. Броварський, 25
(м. Лівобережна)
Адміністратор: +38 (044) 517-41-04

Каса:
Працює щоденно
з 10:30 до 19:30
(перерва з 15 до 16)
+38 (044) 517-89-80
E-mail: [email protected]

Режим роботи театру:
Адміністрація: Вт. - Сб. з 11:00 до 19:00
Початок вистав:
дитячі - 12:00
денні - 15:00
вечірні - 19:00

Ми у

Партнери

concert.ua :: Билеты

teatre.com.ua :: современный театр в Украине
 
logo pam
 
logo kontramarka.ua

logo rusanovka
Ви наш глядач. Ваш вік:
 

Пошук по сайту