gototopgototop
Киевский академический театр Драмы и комедии на левом берегу Днепра

Лівобережці в Дніпрі

Вже кілька днів і до 7 жовтня триває Всеукраїнський театральний фестиваль «Феєрія Дніпра» у приміщенні Дніпропетровського академічного українського музично-драматичного театру імені Т. Шевченка. Гості фестивалю цьогоріч переглядатимуть вистави театрів Вінниці, Дніпра, Запоріжжя, Києва, Харкова та Херсона.

На завершення фестивалю – 7 жовтня 2018 року – лівобережці представлять виставу «Вася должен позвонить» за мотивами п’єси «Прогулянки в Лю-Бле» Каті Рубіної (сценічна редакція та постановка заслуженого діяча мистецтв України Катерини Степанкової).

Роль Рути виконує народна артистка України, лауреат Національної премії імені Т. Шевченка Ада Роговцева. У виставі зайняті: народна артистка України Неоніла Білецька, Ірина Мак, заслужена артистка України Світлана Орліченко, заслужений артист України Андрій Мостренко та Михайло Кукуюк.

Бажаємо артистам, всім учасникам вистави натхнення, а всім глядачам – незабутніх вражень від зустрічі з лівобережцями!

ВАСЯ м

 

 

Конкурс на заміщення вакантних посад

ТВЗК «Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра» (м. Київ, Броварський проспект, 25) відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого Наказом Міністерства культури України № 497 від 01.07.2016 року, оголошує конкурс на заміщення вакантних посад
- Артист драми вищої категорії – 2 од.
Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напрямку підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації, стаж роботи за професією артиста драми І-ї категорії не менше 3 років.
- Артист соліст-інструменталіст першої категорії – 1 од. (неповна зайнятість)
Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра - без вимог до стажу роботи, для спеціаліста - стаж роботи за професією артиста соліста-інструменталіста II категорії не менше 2 років, бакалавра - не менше 3 років. Досконала техніка володіння музичними інструментами.
- Артист драми ІІ-ї категорії -2 од. (з них 1- на неповну зайнятість)
Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напрямку підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.
- Артист допоміжного складу – 3 од.
Кваліфікаційні вимоги: базова вища освіта відповідного напрямку підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.
-Завідувач художньо-постановчої частини – 1 од.
Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напрямку підготовки (магістр, спеціаліст), стаж роботи в галузі культури за професіями керівників нижчого рівня не менше 3 років.
-Художник-декоратор – 1од.
Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напрямку підготовки та стаж роботи не менше 3 років.
-Художник-бутафор – 1 од.

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напрямку підготовки та стаж роботи не менше 3 років.
Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії наступні документи:
- заяву про участь в конкурсі у довільній формі, що містить інформацію про поштову адресу та засоби зв’язку;
- особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;
- копію документа, що посвідчує особу;
- копію трудової книжки (за наявності);
- копію документа про освіту за відповідною спеціальністю;
- творче резюме, порт фоліо.

Працівники, які знаходяться із ТВЗК «Київський театр драми і комедії на лівому березі Дніпра» в трудових відносинах та бажають взяти участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.
Документи від претендентів приймаються до 16 жовтня 2018 року за адресою:
м. Київ, вул. Митрополи́та Андре́я Шепти́цького, б.24 (відділ кадрів театру),
Дата і місце проведення конкурсу: 18 жовтня 2018 року о 14:30 за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 25.
Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Довідки з питань проведення конкурсу надаються за тел. 044-517-48-29 (відділ кадрів) або за електронною адресою [email protected]

 

Вітаємо з театральним ювілеєм!

28 вересня вистава «Дни пролетают со свистом» за п’єсою «Стара Зайчиха» Миколи Коляди відзначить десять років життя на сцені Театру драми і комедії на лівому березі Дніпра.

Нагадуємо, що «Дни пролетают со свистом» грають народний артист України Анатолій Ященко та заслужена артистка Ірина Мельник, а над постановкою працювали режисер-постановник Ксенія Холоднякова, художник-постановник Борис Орлов, музичне рішення – заслужений діяч мистецтв України Олександр Курій, пластичні етюди – Ольга Семешкіна, художник зі світла – Тетяна Кислицька.

Прем’єра «Дни пролетают со свистом» відбулася в 30-му театральному сезоні, майже в День театру – 29 березня, та з безумовною прихильністю була сприйнята не лише глядачами, а й театральними критиками. Ось кілька фрагментів із відгуків преси:

«Жанр спектакля определен как «комедия и драма любви», и действие выдерживает этот баланс, не перетекая ни в мелодраму, ни в фарс. <...> Сцены этого камерного спектакля пропитаны психологизмом вечно сложных и запутанных отношений мужчины и женщины, щемящей грустью былых грез». (Татьяна Кроп «Зайкины надежды", «Киевские ведомости», 5.04.2008)

«Приятно, что в игре Ирины Мельник и Анатолия Ященко нет ни лишнего надрыва, ни той утрированно сентиментальной ноты, на которую часто сбиваются киевские актеры в пьесах “про чувства”. Люди на сцене не лгут, не пытаются смешить зрителей или учить их жизни и не изображают театр». (Анна Пароваткина «Пролет нормальный», «КоммерсантЪ», 16.04.2008)

Виставу «Дни пролетают со свистом» знають не лише в Києві. Під гучні оплески вона з успіхом була представлена лівобережцями під час фестивалів «Сцена на перекрестке» (м. Пловдів, Болгарія, 2013), «Грудневі театральні вечори» (м. Чернігів, Україна, 2013), «Comedy Festival გორი» (м. Горі, Грузія, 2017).

Вітаємо з ювілеєм весь творчий колектив, працівників усіх служб і технічних цехів, хто бере участь у підготовці й проведенні вистави!

ДНИ ПРОЛЕТАЮТ м

 
Еще статьи...
Страница 10 из 30

button 

Клуб любителей нашего театра
м. Київ,
пр. Броварський, 25
(м. Лівобережна)
Адміністратор: +38 (044) 517-41-04

Каса:
Працює щоденно
з 10:30 до 19:30
(перерва з 15 до 16)
+38 (044) 517-89-80
E-mail: [email protected]

Режим роботи театру:
Адміністрація: Вт. - Сб. з 11:00 до 19:00
Початок вистав:
дитячі - 12:00
денні - 15:00
вечірні - 19:00

Ми у

Партнери

concert.ua :: Билеты

teatre.com.ua :: современный театр в Украине
 
logo pam
 
logo kontramarka.ua

logo rusanovka
Ви наш глядач. Ваш вік:
 

Пошук по сайту