gototopgototop
Киевский академический театр Драмы и комедии на левом берегу Днепра

9 червня ювілей відзначає видатний актор, народний артист України Анатолій Федорович Ященко!

За бажанням Майстра, у власний ювілейний – 60-й – День народження, Анатолій Федорович гратиме Лікаря у виставі «Веревка» за однойменною п’єсою сучасного драматурга Міхаїла Хейфеця у постановці заслуженого діяча мистецтв України Олексія Івановича Лісовця.

Автор, говорячи про власний твір, зізнався, що п’єсу легше прочитати, ніж коротко пояснити як і про що вона написана. У цій трагікомедії з життєрадісним фіналом драматург тонко виписав складну партитуру смислів, які сприймаються легко.

Анатолій Федорович поділився власними думками щодо вистави «Веревка»: «Неможливо пізнати всі тонкощі психології людини, навіть, враховуючи постійні спроби вчених… Чому людина вчинила саме так, а не інакше?.. Чому зробила саме такий вибір? Складно дати точні відповіді на ці питання… Вистава «Веревка» – не медичне дослідження, але дозволяє замислитись і ще раз проаналізувати власне життя…».

Разом із Анатолієм Федоровичем виставу «Веревка» гратимуть заслужені артисти України Олеся Жураківська, Сергій Кияшко, артисти Михайло Досенко, Андрій Ісаєнко, Михайло Кукуюк та Олександр Піскунов.

веревка юбилей

 

button 

Клуб любителей нашего театра
м. Київ,
пр. Броварський, 25
(м. Лівобережна)
Адміністратор: +38 (044) 517-41-04

Каса:
Працює щоденно
з 10:30 до 19:30
(перерва з 15 до 16)
+38 (044) 517-89-80
E-mail: [email protected]

Режим роботи театру:
Адміністрація: Вт. - Сб. з 11:00 до 19:00
Початок вистав:
дитячі - 12:00
денні - 15:00
вечірні - 19:00

Ми у