gototopgototop
Киевский академический театр Драмы и комедии на левом берегу Днепра

8 вересня 2017 року – відкриття нового сезону!

Для Київського академічного театру драми і комедії на лівому березі Дніпра це буде 40-кова зустріч із своїми глядачами. Що чекає їх у новому сезоні? На які вистави слід обов’язково сходити, у яких нових ролях публіка побачить своїх улюблених артистів? Про це – в уривках з інтерв’ю Світлани Божко з художнім керівником і директором театру Едуардом Митницьким (повністю інтерв’ю надруковане в газеті «День», 6 вересня 2017р. )
- Яким буде новий сезон в театрі на лівому березі? Які приємні сюрпризи очікувати глядачам?
- Новій сезон ми відкриваємо останньою прем’єрою минулого року «Не залишай мене» у режисурі Ігоря Гринберга. Це вистава психологічного театру з цікавими акторськими роботами Ірини Мак, Сергія Петька, Костянтина Костишина, Петра Миронова.
А першою прем’єрою нового сезону стане вистава за п’єсою «Людина, яка платить» за п’єсою Іва Жаміака. Це робота Дмитра Богомазова. У виставі будуть задіяні актори театру, а серед запрошених, сподіваюсь, народна артистка України Олена Хохлаткіна з Національного театру імені Івана Франка та молода актриса Олена Лавренюк. Вистава народилася з антрепризи під назвою «Ідеальна сімейка». Тепер, завдячуючи меценату Сергію Лавренюку, переносимо її на сцену нашого театру. Але це буде істотно відредагована вистава.
Також у новому сезоні глядачі побачать ще одну прем’єру Дмитра Богомазова – інсценування роману «Життя попереду» Еміля Ажара в українському перекладі Марини Марченко.
Починаємо роботи над дуже цікавою п’єсою нового для нас американського драматурга Дона Нігро «Іфігенія», яка на сцені нашого театру йтиме під назвою «Дім на краю душі». Ставитиме цю психологічну драму режисер Тамара Трунова, яка має своє, дуже своєрідне бачення і театру, і світу. Вистава – цікава відповідь на що здатна людина задля власного порятунку: сучасна сім’я в павутинні невідступного, поглинаючого повсякденного життєвого драматизму – певний екскурс у вічну класику – грецьку трагедію…
Олексій Лісовець запропонував п’єсу румунського автора Йона Сапдару «Розлучник». Це сучасна п’єса, в якій дружньо співіснують фарс з трагікомедією, остання з психологічною драмою. Драматург досить елегантно експонує наше життя не ховаючи іронічну посмішку. Зазвичай Лісовець обирає п’єси у яких стикалося б начебто несумісні стиль, жанр, епоха. Через катарсис сміху і спалахів гіркого розуміння, ясно що це саме про нас. Про наші буденні прояви, які іноді нагадують психіатричну клініку… Світ хворіє. Психічні аномалії провокуються інстинктом самозбереження. Вияви, спалахи цього інстинкту – полярні: від гротеску до трагікомедії. А спровоковані інстинктом людські прояви, вчинки здійснюються в залежності від культурного багатства особистості, від психічного та політичного діагнозу суспільства. Тяжіння до таких складних поєднань – специфічна режисерська риса Олексія Лісовця.
Також у новому сезоні буде ставити Ігор Гринберг. П’єса Еріка-Емманюеля Шмітта «Розпусник», над якою він буде працювати, вже йде в репертуарі одного з київських театрів. П’єса – філософська гра з оточенням. Герой часів французького просвітництва Дені Дідро, як досвідчений циркач маніпулює людською неосвіченістю, глупством, кепкує з людської, майже дитячої, довірливості, наївності, що надовго затрималась в людині… Начебто смішно, а поміркуєш – не дуже… У п’єсі присутня екстравагантність розумового процесу філософа, його гумору – на фоні драматичного відчуття життя. Ця вистава планується ближче до кінця сезону. Для найменших глядачів Ганна Козирицька поставить казку сучасної української письменниці Галини Малик «Аля в країні Недоландії».
У новому сезоні очікуємо появу на нашій сцені видатної актриси України Ади Роговцевої у новій роботі, що присвячена її ювілею!

Отже, попереду на глядачів і друзів театру чекає насичений і цікавий ювілейний сезон, тож слідкуйте за афішами і приходьте на наші вистави! Завжди раді вас бачити!

 

button 

Клуб любителей нашего театра
г. Киев,
пр. Броварской, 25
(м. Левобережная)

Администратор:
+38 (044) 517-41-04

Касса:
Работает ежедневно
с 10 до 19
(перерыв на обед
с 15 до 16)

+38 (044) 517-89-80
e-mail: [email protected]
 

Режим работы театра:
Администрация:
вт. - сб. с 11:00 до 19:00

Начало спектаклей:
детские - 12:00
дневные - 15:00
вечерние - 19:00

Мы в