gototopgototop
Киевский академический театр Драмы и комедии на левом берегу Днепра

ЗАПРОШУЄМО НА ПЕРШУ ПРЕМ’ЄРУ 41-го СЕЗОНУ!

25 листопада та 4, 13 грудня 2018 року відбудеться вистава «Гульвіса» за п’єсою «Le Libertin» відомого французького драматурга Еріка-Емманюеля Шмітта у постановці Ігоря Грінберга.

Український переклад п’єси «Le Libertin» Шмітта здійснила народна артистка України Лариса Хоролець, яка нещодавно відзначила власний ювілей. До речі, у 1979 році саме на сцені Театру драми і комедії відбувся драматургічний дебют Лариси Іванівни Хоролець. Вистава за її п’єсою «Мне 30 лет» йшла майже 200 разів, а у 1983 році театр поставив ще одну п’єсу Лариси Іванівни – «Третий». Ці вистави прикрашали афішу Театру драми і комедії у перші роки життя театру, якому цьогоріч виповнилося 40 років!

Ерік-Емманюель Шмітт – лауреат Гонкурівської премії, класик сучасної літератури, один із найпопулярніших франкомовних письменників і драматургів. Успіх п’єси «Відвідувач» («Le Visiteur») став вирішальним моментом у долі автора. У 1997 році Шмітт написав «Гульвісу» («Le Libertin») – легку та захопливу комедію про філософа Дідро, в якій майже кожен із героїв стає мимовільним співучасником майстер-класу зі зваблення. Так, одного дня філософ, драматург і вчений Дені Дідро потрапив у полон кількох жінок… Чи вдасться йому втриматися від спокуси? Чи напише він статтю про мораль?..

У виставі «Гульвіса» беруть участь: Сергій Детюк (Дідро), заслужена артистка України Ірина Мельник, Оксана Архангельська (Анна-Доротея Тербуш), Тетяна Комарова (Антуанетта Дідро), Олена Завгородня (Панна Гольбах), Олександра Петько (Анжеліка Дідро), Антон Вахліовський, Костянтин Олексенко (Баронне). Слід зазначити, що роль Панни Гольбах готувала заслужена артистка України Юлія Волчкова, але її життя трагічно обірвалося за кілька тижнів до прем’єри…

У команді постановників вистави «Гульвіса»: художник-постановник Олег Луньов, художник із костюмів Христина Корабельникова, художник зі світла Тетяна Кислицька, автор музичного рішення Олександр Курій, пластичне рішення - Антон Вахліовський, а також для створення вистави спеціально запрошено консультанта зі сценічних ілюзійних ефектів Михайла Мітіна та репетитора маніпуляційних трюків Анну-Крістіну Жарук.

Чекатимемо Вас, шановні глядачі, на виставі «Гульвіса»!

46212237 гульвис м

 

button 

Клуб любителей нашего театра
м. Київ,
пр. Броварський, 25
(м. Лівобережна)
Адміністратор: +38 (044) 517-41-04

Каса:
Працює щоденно
з 10:30 до 19:30
(перерва з 15 до 16)
+38 (044) 517-89-80
E-mail: [email protected]

Режим роботи театру:
Адміністрація: Вт. - Сб. з 11:00 до 19:00
Початок вистав:
дитячі - 12:00
денні - 15:00
вечірні - 19:00

Ми у