gototopgototop
Киевский академический театр Драмы и комедии на левом берегу Днепра

18 грудня – 400-та вистава «Глядачі на спектакль не допускаються!»

Вперше за 40 років життя Театру драми і комедії на лівому березі Дніпра гратиметься 400-та вистава!

Безумовно, «Глядачі на спектакль не допускаються!» – легендарна вистава. Прем’єра відбулася навесні 2001 року. В одній із найперших рецензій читаємо: «Вистава у виставі виявилася однаково близькою та зрозумілою як професійному глядачеві, так і “простим” театралам... Одинокий нічого не спрощує, як прийнято в комедіях, але нічого й не ускладнює. Не заграє з публікою. Разом із акторами та глядачами він купається в карнавалі театральних образів, масок й амплуа» (Ольга Стельмашевська, «Є комедія!», газета «Киевские ведомости», 30.05.2001). І відтоді ця вистава завжди супроводжується аншлагами та з щирим захопленням сприймається всіма глядачами!

Комедія «Глядачі на спектакль не допускаються!» – за п’єсою «Театр» Майкла Фрейна у сценічній редакції та постановці народного артиста України Юрія Одинокого – про театр за його лаштунками без прикрас. Ця вистава отримала премію «Київська Пектораль-2001» у номінаціях «Краща драматична вистава» та «Краща жіноча роль». Останню отримала народна артистка України Неоніла Белецька за ролі Міс Клакет та Дотті Отлі.

П’єса «Театр» (чи «Шум за сценою», «Божевільні підмостки», «Не шуміти!») написана в 1982 році та є найвідомішою серед творів сучасного англійського драматурга Майкла Фрейна. Сьогодні її можна побачити в різних країнах світу, але й – в Києві.

У виставі «Глядачі на спектакль не допускаються!» беруть участь народна артистка України Неоніла Білецька, заслужена артистка України Світлана Золотько, Костянтин Костишин, Наталія Циганенко, Валентин Томусяк, Алла Масленнікова, Юрій Литвин, народний артист України Лев Сомов, заслужений артист України Сергій Кияшко, Оксана Архангельська, Анастасія Карпенко, Сергій Петько, Олександр Комаренко.

Вітаємо з ювілеєм весь творчий колектив, працівників усіх служб і технічних цехів, хто бере участь у підготовці й проведенні вистави!

400 зрителей сайт

 

button 

Клуб любителей нашего театра
м. Київ,
пр. Броварський, 25
(м. Лівобережна)
Адміністратор: +38 (044) 517-41-04

Каса:
Працює щоденно
з 10:30 до 19:30
(перерва з 15 до 16)
+38 (044) 517-89-80
E-mail: [email protected]

Режим роботи театру:
Адміністрація: Вт. - Сб. з 11:00 до 19:00
Початок вистав:
дитячі - 12:00
денні - 15:00
вечірні - 19:00

Ми у