gototopgototop
Киевский академический театр Драмы и комедии на левом берегу Днепра

Вітаємо з театральним ювілеєм!

Вистава «Корсиканка» святкує 15 років життя на сцені Театру драми і комедії на лівому березі Дніпра, яка завжди збирає аншлаги!
У ролі корсіканки – Жозефіни Петі – заслужена артистка України Олеся Жураківська. В одному з власних інтерв’ю актриса зазначила: «Я би не сказала, що моя Жозефіна – комічна роль. У ній – багато моментів, які можна швидко впізнати. Бо всі десь зустрічали таку жінку. Вона – певний “архетип”, її образ знаходить відгук у всіх людей незалежно від віку» («На висоті», №2(7), 05-07’2018).

Саме 13 червня 2003 року прем’єрна «Корсиканка» за п’єсою «Адъютанша его императорского величества, или Корсиканка» Іржі Губача у перекладі з чеської Григорія Дунди (постановка та сценічна версія заслуженого діяча мистецтв України Олексія Лісовця) закрила 25-й театральний сезон Театру драми і комедії на лівому березі Дніпра.
Режисер визначив жанр «Корсиканки» як історичний анекдот і прокоментував успіх вистави за 15 років: «Безумовно, захват глядача спричиняє індивідуальність Олесі. Не хочу зменшувати роль партнерів, насамперед, Сергія Солодова (Наполеон), бездоганна майстерність якого в ролі імператора на засланні, на мій погляд, не потребує зайвих коментарів. Але п’єса написана на “корсіканку”, на Жозефіну Петі. Чудово, що в трупі театру є актриса, яка здатна передати всю палітру характеру цієї особливої жінки: жіночність, мудрість, почуття гумору, силу духу, здатність любити по-справжньому… Впевнений, що кожен чоловік-глядач хотів би зустріти таку жінку, а кожна жінка-глядачка хотіла би такою бути».

Щиро вітаємо з цим суто театральним ювілеєм весь колектив Театру драми і комедії на лівому березі Дніпра, а особливо – всіх причетних до створення цієї вистави!

корсиканка 15 лет м

 

button 

Клуб любителей нашего театра
м. Київ,
пр. Броварський, 25
(м. Лівобережна)
Адміністратор: +38 (044) 517-41-04

Каса:
Працює щоденно
з 10:30 до 19:30
(перерва з 15 до 16)
+38 (044) 517-89-80
E-mail: [email protected]

Режим роботи театру:
Адміністрація: Вт. - Сб. з 11:00 до 19:00
Початок вистав:
дитячі - 12:00
денні - 15:00
вечірні - 19:00

Ми у