gototopgototop
Киевский академический театр Драмы и комедии на левом берегу Днепра

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

9 червня ювілей відзначає видатний актор, народний артист України Анатолій Федорович Ященко!

Чи знаєте Ви, шановні глядачі, що Анатолій Федорович служить в театрі вже майже 40 років та зіграв понад 70 ролей! Анатолій Федорович працював та став одним із засновників Запорізького театру юного глядача, а від 1995 року і до сьогодні – в Театрі драми і комедії на лівому березі Дніпра.

Безумовно, життя Анатолія Федоровича в акторській професії – блискучі сторінки, які охоплюють більшу половину історії Театру драми і комедії! Так, Анатолія Федоровича можна побачити у багатьох виставах діючого репертуару театру! Його герої викликають щире захоплення глядачів у виставах за творами Федора Достоєвського, Жана Кокто, Мольєра, Олександра Островського, Дьордя Таборі, Льва Толстого, Оскара Уайльда, Антона Чехова…

У ювілейний – 60-й – День народження, Анатолій Федорович гратиме Лікаря у виставі «Веревка» за однойменною п’єсою Міхаїла Хейфеця у постановці заслуженого діяча мистецтв України Олексія Лісовця. Також під його «орудою» у кінці червня вийде прем’єра «Розлучник» за мотивами однойменної п’єси румунського драматурга Іона Сапдару, де Анатолій Федорович зіграє головну роль.

Для лівобережців визначний митець – Анатолій Федорович – надійний Партнер, вірний Друг і Вчитель як у професії та і в житті! Театр драми і комедії щиро вітає Анатолія Федоровича з Днем народження та бажає міцного здоров’я та творчого натхнення на довгі роки!

ященко юбилей

 

button 

Клуб любителей нашего театра
м. Київ,
пр. Броварський, 25
(м. Лівобережна)
Адміністратор: +38 (044) 517-41-04

Каса:
Працює щоденно
з 10:30 до 19:30
(перерва з 15 до 16)
+38 (044) 517-89-80
E-mail: [email protected]

Режим роботи театру:
Адміністрація: Вт. - Сб. з 11:00 до 19:00
Початок вистав:
дитячі - 12:00
денні - 15:00
вечірні - 19:00

Ми у