gototopgototop
Киевский академический театр Драмы и комедии на левом берегу Днепра

26, 27 січня відбудеться прем’єра вистави «УМОВНО ЗВІЛЬНЕНІ»

м272B9097

Вперше на українській сцені глядачі зможуть познайомитись з романом сучасного французького письменника лауреата Гонкурівської премії Дідьє ван Ковелера в перекладі українською Павла Мигаля.
В головній ролі – народна артистка України, Лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченка Ада РОГОВЦЕВА.
Інсценізацію і постановку роману, назва якого «Умовно звільнена», здійснила Катерина Степанкова. Це буде перше прочитання твору відомого французького автора, на українській сцені.
Поряд з режисером над виставою працювала її постійна творча команда – Тарас Ткаченко (сценографія), Ірина Горшкова (костюми), відомий київський хореограф Олексій Скляренко, композитор Андрій Шусть.

Партнерами Ади Роговцевої у прем’єрних показах будуть актори: Акмал Гурезов, Анастасія Киреєва, Ірина Мак, Анатолій Ященко, Світлана Орліченко, Володимир Цивінський, Олексій Петрожицький та ін.

«Умовно звільнені» - це неймовірна історія про шляхетну самопожертву справжньої любові, що повертає сенс життя її головним героям. Любові до своєї справи, до свого захоплення, до людей, які поруч і до життя, яким би складним і болісним воно не було… Не дарма, вистава має промовистий підзаголовок - «Урок щастя». А натхенницею усіх карколомних подій, що відбуваються з героями, є дивовижна жінка – Едме Жермен-Ламар – доволі дивакувата і, на перший погляд, непередбачувана чарівна пані у виконанні видатної актриси Ади Роговцевої.

 

button 

Клуб любителей нашего театра
м. Київ,
пр. Броварський, 25
(м. Лівобережна)
Адміністратор: +38 (044) 517-41-04

Каса:
Працює щоденно
з 10:30 до 19:30
(перерва з 15 до 16)
+38 (044) 517-89-80
E-mail: [email protected]

Режим роботи театру:
Адміністрація: Вт. - Сб. з 11:00 до 19:00
Початок вистав:
дитячі - 12:00
денні - 15:00
вечірні - 19:00

Ми у