gototopgototop
Киевский академический театр Драмы и комедии на левом берегу Днепра

Купити/забронювати квитки онлайн

за п’єсою Августа Стріндберга

ФРЕКЕН ЖЮЛІ

Вистава без антракту

Тривалість вистави 1 год. 5 хв.

Прем’єра відбулася 11 квітня 2013 року

 

Двоє людей, що існують за законами споживання, у світі, де, якщо ти не використаєш когось, то використають тебе, раптом натикаються на власні почуття, на власну жалість, біль, навіть ніжність в якісь миті. І лякаються обидва своєї уразливості, кидаються розпалювати в собі ненависть, жорстокість, агресію. Іншого захисту вони не знають. Без цього їм не вижити. І так перебільшують, що обом вже й виживати якось не хочеться.

Спільний проект Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого та Київського академічного театру драми і комедії на лівому березі Дніпра.


ДЕЙСТВУЮЩИЕ ЛИЦА И ИСПОЛНИТЕЛИ:


Анастасія Логвін,
Олег Москаленко,
Світлана Косолапова,
Віталій Ажнов,
Владислав Писаренко

Режисура та сценічне рішення – Юлія Першута


ПРЕССА О СПЕКТАКЛЕ


«Фрекен Жюли» сделана третьекурсниками, однако она даст фору многим взрослым работам. <…> Главная заслуга режиссера в умении точно описывать каждую роль, сочетая психологические нюансы с ошарашивающими цирковыми трюками.

Анастасия Логвин – исполнительница роли юной невротички Жюли – артистка потрясающей гуттаперчивости. Слуга в доме ее родителей Жан (Олег Москаленко), наоборот, прямостоящий чурбан, чье образование сводится к сентиментальных газетных рассказов. Светлане Косалаповой (служанка Кристина) досталась роль наблюдателя-резонера, но даже в расчетливом цинизме своей героини актриса смогла докопаться до трагедийных ноток.

Юлия Бентя, Газета «Капитал», 12.04.2013


 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

button 

Клуб любителей нашего театра
 

Режим работы театра:
Администрация:
вт. - сб. с 11:00 до 19:00

Начало спектаклей:
детские - 12:00
дневные - 15:00
вечерние - 19:00

Мы в

Поиск по сайту